Тлумачанин Володимир Рій вдруге став дефлімпійським чемпіоном

Дата: 16.05.2022 09:24

Фото без опису15 травня в бразильському місті Кашіас-ду-Сул відбувся фінальний матч з футболу Дефлімпійських ігор-2021. З рахунком 1:0 українська збірна перемогла в ньому французів.

Результати попередніх матчів дефлімпійської збірної України: 30.04.2022 - Україна – Південна Корея – 2:1; 02.05.2022 - Єгипет – Україна – 0:5; 04.05.2022 - Франція – Україна – 2:3; 08.05.2022 - Україна – Аргентина – 1:2; 10.05.2022 (Чвертьфінал) - Україна – Італія – 2:1; 12.05.2022 (Півфінал) - Україна – Туреччина – 2:0.

Варто відзначити, що у складі дефлімпійської збірної України з футболу виступав тлумачанин Володимир Рій, який вже вдруге став переможцем олімпіади (вперше золото він здобув ще у 2009 році).

Вітаємо нашого земляка з новою здобутою вершиною та віримо, що нові звитяги, чекають його ще  попереду!

В останні дні українці впевнено перемагають в культурі, спорті та інших сферах життя, але попереду нас чекає найголовніша Перемога – над російським агресором!

Фото paralympic.org.ua