На Тлумаччині продовжується видача допомоги всім потребуючим

Дата: 17.05.2022 14:28

Фото без описуВід початку повномасштабної збройної агресії російської федерації на територію України щодня до Тлумацької громади приїжджають десятки людей, які тікають від рашистських обстрілів та ракетних ударів. Чимало з них вже повернулися до своїх домівок після того, як наші доблесні захисники прогнали звідти московітських окупантів.

Станом на ранок вівторка, 17.05.2022 р., в нашій громаді офіційно зареєстровано 2262 внутрішньо переміщених осіб, чимало з яких досі залишається на Тлумаччині.

У Тлумацькій міській раді вони мають можливість отримати речі першої необхідності, як правило: коци, одіяла, подушки, рушники, засоби особистої гігієни, підгузники, продукти харчування, в тому числі дитяче тощо. Всього з 24.02.2022 року допомогу отримали близько двох тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Фонд благодійної допомоги, яку роздає міська рада, формується в основному за рахунок гуманітарних вантажів отриманих із сусідніх країн та зібраних жителями громади.

Фото без описуФото без опису

Окрім того, комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради (директор Світлана Маринчук) та само продовжує забезпечувати внутрішньо переміщених осіб та найбільш  вразливі категорії  громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах гуманітарною допомогою, а саме: одягом, взуттям, дитячими м’якими іграшками, памперсами. При КУ «ЦНСП» наявний банк  теплого одягу (дитячі куртки, куртки для дорослих, осінні пальта).

Щиро вдячні всім, хто долучається до підтримки тих, хто цього потребує у цей нелегкий для всіх нас час!

В єдності – наша сила!