Україно, моя вишивана!

Дата: 20.05.2022 11:21

Фото без описуВ нелегкий час для України День вишиванки стає ще важливішим для святкування. Вислів «вишиванка - генетичний код нації» став для українців більш значущим, символом незламності, гідності, віри і любові.

19 травня в комунальній установі "Інклюзивно-ресурсний центр" Тлумацької міської ради відбувся захід для 20 вимушено переселених діток з Донецької, Луганської, Харківської та Черкаської областей, які тимчасово проживають в с.Гринівці, с.Колінці та с.Грушка.

Учасники заходу переглянули пізнавальне відео «День вишиванки»  та взяли участь в тематичній вікторині щодо історії походження свята.  Фахівцями ІРЦ розроблено для діток інформаційні буклети «Символи орнаментів на вишиванці».

Захоплюючими та цікавими були майстер-класи, під час яких гості проявили свою креативність. Дітки молодшого віку  виготовляли бантики до обручів та шпильок для волосся. В той же час друга група дітей виготовляли із термомозаїки сувеніри, підставки під гарячі кружки та брелоки на ключі.

Після рухливого танцю «Моя сорочка вишивана», діти колективно виготовили карту України  у техніці стрінг-арт панно з ниток та цвяхів  «Україно, моя вишивана».

За сприяння КБФ "Карітас Тлумач"  під керівництвом  Максима Габурака та волонтерів, учасники заходу мали можливість поласувати солодощами!