Для Збройних Сил України передано автомобіль з допомогою

Дата: 20.05.2022 13:10

Фото без описуСьогодні триває вже 86 доба повномасштабного російського вторгнення, наші захисники мужньо боронять Україну, а кожен з нас, хто перебуває в тилу чи за кордоном, долучається до їх підтримки.

Вчора, 19 травня, позашляховик марки SsangYong, придбаний в Австрії Леонідом Масловським з Тлумаччини та технічно підготовлений на СТО за благодійні кошти жителів Тлумацької міської територіальної громади, відправився на схід України.

Машина була завантажена продуктами харчування, ліками, консервами, бутельованою водою, випічкою, печивом, паштетами з  Братишева та Вікнян  та іншим.

Даний автомобіль буде переданий Збройним Силам України для забезпечення оперативного реагування під час виконання визначених завдань щодо збереження територіальної цілісності України.

Також Тлумацька міська рада продовжує видачу необхідного, із зібраної допомоги, для тимчасово переселених осіб, які зареєструвалися на території громади.

Захисники та захисниці з перших днів війни стоять надійним щитом, який боронить всю Україну, а ми в тилу робимо все від нас залежне задля допомоги нашим військовим. Бажаємо нашим захисникам Божої опіки, перемоги і якнайшвидшого повернення до своїх домівок!

Ми переможемо!

Слава Україні!