Планові вимкнення ПАТ "Прикарпаттяобленерго"

Дата: 23.05.2022 08:35

Фото без описуУ зв’язку з плановими роботами 23.05.2022 з 10:00 по 12:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Гончарівка (вул.Центральна, вул.Слобідка)

У зв’язку з плановими роботами 23.05.2022 з 09:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Гостів (вул.24 Серпня, вул.Василенчука, вул.Воїнів УПА, вул.В'язівка, вул.Гарасим'юка, вул.Голейка, вул.Довбуша, вул.Зелений, вул.І. Франка, вул.Л. Українки, вул.Полеглих за волю, вул.Т. Шевченка, вул.Коновальця, вул.Січових Стрільців, вул.Стефаника, вул. Василенчука, вул. І. Франка, вул. Січових Стрільців, вул. Гарасим'юка, вул. 24 Серпня, вул.Зелена)

У зв’язку з плановими роботами 24.05.2022 з 09:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Братишів (вул.Бегарівка, вул.Григорія Крука, вул.Крушіївка, вул.Гора)

У зв’язку з плановими роботами 25.05.2022 з 09:00 по 19:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Прибилів (вул.Володимирівська, вул.Каштанова, вул.Коршівецька, вул.Мазепи, вул. Володимирівська, вул.Молодіжна, вул. Центральна)

- Гостів (вул.24 Серпня, вул.Василенчука, вул.В'язівка, вул.Гарасим'юка, вул.Голейка, вул.Довбуша, вул.Зелений, вул.І. Франка, вул.Полеглих за волю, вул.Січових Стрільців, вул.Т. Шевченка, вул. І. Франка, вул.Воїнів УПА, вул.Л. Українки, вул.Стефаника, вул. Гарасим'юка, вул. Січових Стрільців, вул. 24 Серпня, вул.Коновальця, вул.Зелена, вул. Василенчука)

У зв’язку з плановими роботами 25.05.2022 з 09:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Тлумач (вул.Лермонтова, вул.Плебанія, вул. Лермонтова, вул. Плебанія)

У зв’язку з плановими роботами 27.05.2022 з 10:00 по 12:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Прибилів (вул.Каштанова, вул.Молодіжна)

У зв’язку з плановими роботами 25.05.2022 з 14:00 по 16:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Бортники (вул.Перемоги, вул.Гарасимова, вул.І. Франка, вул.Л. Українки, вул.Стефаника, вул.Шевчука, вул. Перемоги, вул. Стефаника)

- Гринівці (вул.Грушевського, вул.Зелена, вул.Колгоспна, вул.Л. Українки, вул.Миру, вул.Т. Шевченка, вул. Л. Українки, вул. Грушевського, вул.Гори, вул. Миру)

- Колінці (вул.Поперечна)

У зв’язку з плановими роботами 26.05.2022 з 09:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Остриня (вул.Братів Саракунових, вул.Л. Українки, вул.Отця Зінька, вул.Січових Стрільців, вул. Л. Українки, вул. Братів Саракунових, вул. Отця Зінька, вул. Січових Стрільців)

- Палагичі (вул.Барицького, вул.Ворощукова, вул.Горб, вул.Горинець, вул.Клідова, вул.Ковалева, вул.Кутівка, вул.Лібрикова, вул.Млинищі, вул.Підгора, вул.Потік, вул.Т. Шевченка, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Церковна, вул.Шахнова, вул.Шкільна, вул.І. Франка, вул.Л. Українки, вул. Потік, вул. Центральна, вул.Самборського, вул. Кутівка, вул. Т. Шевченка, вул. Церковна)

- Тлумач (вул.Березина)

- Бортники (вул.Володимирівська, вул.Піддубина, вул.Гайова)

- Гостів

- Королівка (вул.Доріжка, вул.Загородна, вул.Залізнячка, вул.Люлька, вул.Петричка, вул.Центральна, вул.Циганка, вул. Люлька, вул. Залізнячка, вул. Петрицька, вул. Центральна, вул. Філівка)

- Прибилів (вул.Б. Хмельницького, вул.Володимирівська, вул.Гай, вул.Грушевського, вул.І. Франка, вул.Коршівецька, вул.Л. Українки, вул.Мазепи, вул.Молодіжна, вул.Руднєва, вул.Т. Шевченка, вул.Шептицького, вул. Володимирівська, вул. І. Франка, вул.Каштанова, вул.Левада, вул. Т. Шевченка, вул. Центральна)

У зв’язку з плановими роботами 27.05.2022 з 09:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Гончарівка (вул.Слобідка, вул.Центральна, вул. Центральна, вул.-)

- Гринівці (вул.І. Франка, вул.Чорновола, вул. І. Франка, вул.Грушевського)

- Колінці (вул.Б. Хмельницького, вул.Гориста, вул.Загородня, вул.І. Франка, вул.Кобилянська, вул.Л. Українки, вул.Січових  Стрільців, вул.Стефаника, вул.Т. Шевченка, вул. Т. Шевченка, вул. Січових  Стрільців, вул.Плав'юка)

- Локітка (вул. Центральна, вул.Бобулівка, вул.Центральна, вул.Чабанівка, вул.Шандарівка, пров.Центральний, вул.Ковалівка, вул.Франка, вул. Колгоспна)

- Палагичі (вул.Клідова, вул.Центральна)

- Тлумач (вул.Б. Хмельницького, вул. Б. Хмельницького, вул.Верховної Ради, вул. Рибаківка)

У зв’язку з плановими роботами 28.05.2022 з 14:00 по 19:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Тлумач (вул.Макуха, пл.Д. Галицького, вул. Д. Галицького, вул. Макуха, вул. Винниченка, вул. Т. Шевченка)

У зв’язку з плановими роботами 30.05.2022 з 09:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:

- Королівка (вул.Коропецьки, вул.Височана)