У нашій пам’яті Ангелики Небесні назавжди залишились

Дата: 27.05.2022 15:35

Фото без описуВ рамках відзначення Дня захисту дітей біля Тлумацького народного дому відбувся захід «У нашій пам’яті Ангелики Небесні назавжди залишились».

Діти України… Вони жили життям щасливих та безтурботних  дітей. Ще вчора вони гралися з друзями, навчалися в школах, відвідували гуртки аж до страшного ранку 24 лютого, коли прокинулися під звуки вибухів.

93-й день повномасштабного російського вторгнення. Щодня маємо новини про загибель дітей. За офіційними даними станом на 27 травня 2022 року від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну загинуло 241 дитина, понад 438 дітей поранені.

Тлумацький міський голова Ігор Петрук виступив з нагоди Дня захисту дітей та попросив всіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання діток, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Учасниками години – пам’яті були: Оскар Александров (м.Чернігів), Орина Теплякова (м.Маріуполь), Вероніка Пушка (м.Тлумач), Наталія Велигорська і Вероніка Самборська (с.Пужники), ансамбль скрипалів «Sic Ventus» керівник Лідія Пелех та  концертмейстер Жанна Калинюк (м.Тлумач).

Бібліотекарі  виклали 241 дитячу  книгу, іграшки  та запалили свічки для вшанування пам’яті загиблих дітей на війні.

Янголятка будуть читати вже на небесах… Вічна їм пам’ять… Царство небесне…