У Тлумачі відбулася чергова виставка голубів декоративних порід

Дата: 30.05.2022 09:02

Фото без описуУ неділю, 29 травня, на площі Данила Галицького у м. Тлумачі відбулася чергова виставка голубів декоративних порід, проведена за ініціативи шанувальників цих птахів та за сприяння Тлумацької міської ради.

Головним завданням даного заходу є привернення уваги до птахівництва та кролівництва.

На виставку з’їхалося понад 20 любителів голубів не лише з Тлумаччини, але й з Івано-Франківська, Коломиї, які представили місцевим жителям та гостям міста більше п’ятнадцяти декоративних та поштово-спортивних порід птахів.

Окрім «птахів миру» на виставці можна було побачити свійську птицю: півнів, цесарок, а також кроликів.

Такі виставки планується проводити регулярно в кінці кожного місяця в Тлумачі, про що усіх буде проінформовано через інформаційні ресурси Тлумацької міської ради.