Захід для діток з особливими освітніми потребами Тлумацької міської ради та дітей з ООП із числа внутрішньо переміщених осіб

Дата: 01.06.2022 16:30

Фото без описуВже стало доброю традицією 1 червня в «Інклюзивно-ресурсному центрі» Тлумацької міської ради святкувати День захисту дітей. Для діток це довгоочікуване свято, адже закінчується навчальний рік, починається літній відпочинок і канікули!

Сьогодні до дітей з ООП Тлумацької громади приєднались також діти з ООП із числа тимчасово переселених осіб Миколаївської та Луганської областей. 27 щирих дитячих посмішок наповнили зал теплом і любов'ю.  А кожна дитяча посмішка є маленькою перемогою у воєнний час.

Учасники свята на майстер класах  виготовляли з декупажу склянні вазочки і ключниці з дерев'яного зрізу. Поки висихали лаковані вироби, дітки виготовляли кекси з ниток та помпонів.

Дуже цікавими, емоційними і веселими були розважальні  ігри- естафети "Попади кулькою в ціль", "Спритні пальчики", вправа "Слідочки",  гра "Квітка завдань".

За сприяння Карітас Коломия  КБФ "Карітас Тлумач" під керівництвом Максима Габурака, учасники заходу отримали солодкі подарунки!