Свято для дітей

Дата: 01.06.2022 17:51

Фото без описуСьогодні, 01 червня, відбувся цілий ряд заходів, приурочених до Міжнародного Дня захисту дітей.

Програма свята була підготовлена Тлумацьким будинком дитячої та юнацької творчості, Тлумацькою дитячою музичною школою, службою у справах дітей Тлумацької міської ради, відділом освіти, культури, молодіжної політики та спорту для дітей нашої громади та внутрішньо переміщених осіб і була насиченою, цікавою і багатожанровою.

Всі учасники заходу отримали солодкі подарунки від меценатів, ГО "Єдність нації" (200 подарунків для дітей внутрішньо переміщених осіб) та міського голови.

Ми хочемо побажати вам, дорогі діти, зуміти крізь ціле життя пронести вашу дитячу безпосередність, відвертість та щирість, відкритість до світу, емоційність та емпатійність!

Мирного нам усім неба!