Проведення медичних оглядів

Дата: 09.06.2022 16:19

Івано-Франківський районний відділ ДУ “Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров′я  України” доводить до Вашого відома, що проведення медичних оглядів (в т.ч. і періодичних) під час карантину відновлено, оскільки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2021 № 954 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 і від 29.06.2021 № 677” підпункт 4 пункту 24 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, який тимчасово дозволяв залучення до роботи працівників без проходження   попередніх  та періодичних медичних оглядів,  виключено.

З урахуванням листа МОЗ України від 21.04.2022р. №26-04/17/744/ЗПІ-22/912 та вимог наказу МОЗ від 24.02.2022р. №374, який діє на період дії Указу Президента України  “Про введення воєнного стану в Україні”, медичні огляди та інші планові заходи не проводять заклади охорони здоров′я,  які знаходяться на території проведення бойових дій.

Одночасно повідомляю, що внесено зміни до тарифів на послуги, що надаються ДУ “ІФ ОЦКПХ МОЗ”.

За більш детальною інформацію щодо надання послуг для проведення лабораторних обстежень звертатись за адресою: вул. Рєпіна, 6 в м. Івано-Франківську,  тел.75-26-52.

Лікар із загальної гігієни

Лідія Попова