Обговорено питання створення добровільних пожежних команд

Дата: 24.06.2022 11:22

Фото без описуСьогодні відбулась нарада міського голови Ігоря Петрука та начальника Івано-Франківського районного управління ГУ ДСНС Василя Мацалака щодо створення добровільних пожежних дружин (команд) на території громади.

У нараді взяли участь начальник відділу інженерно-технічних заходів обласного управління цивільного захисту Андрій Букартик та провідний фахівець відділу Дмитро Заремба, начальник ДПРЧ-5 (м.Тлумач) Віталій Терешкун, відповідальні працівники виконавчого комітету міської ради та комунального підприємства «Міське комунальне господарство».

Під час неї були обговорені організаційні моменти та практична сторона роботи вже новоствореної добровільної пожежної дружини при комунальному підприємстві «Міське комунальне господарство». Також у планах створення такого формування в Нижнівському старостинському окрузі.

Після наради було оглянуто приміщення комунального підприємства «Міське комунальне господарство», де розміщуватиметься добровільне пожежне формування.

Окрім того, міський голова Ігор Петрук та начальник Івано-Франківського районного управління ГУ ДСНС Василь Мацалак побували у Тлумацькому відділенні державної пожежно-рятувальної частини – 5 та вивчили питання щодо благоустрою та покращення умов праці наших рятувальників.