Турнір в підтримку Збройних Сил України

Дата: 26.06.2022 17:12

Фото без описуУ неділю, 26 червня, з нагоди Дня Конституції України відбувся благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України.

Всього в спортивному заході взяли участь 14 команд-учасників з Тлумацької міської, та в тому числі дві команди з Олешанської сільської територіальних громад. Завдяки їх внескам та пожертвуванням глядачів були зібрані кошти в сумі 17315 (сімнадцять тисяч триста п'ятнадцять) грн., які будуть передані для потреб 52-го стрілецького батальйону Збройних Сил України.

За результатами змагань у півфіналі зустрілися футбольні команди: Королівка – Тлумач – 2:0, Прибилів – Нижнів – 3:1.

У матчі за третє місце Нижнів здобув перемогу над тлумацькими футболістами 4:1, а у фінальному матчі команда з Прибилова перемогла футболістів з Королівки з рахунком 4:0.

Окрім того, сьогодні на стадіоні «Рух» у м. Івано-Франківську відбулася передача двох автомобілів Volkswagen та ГАЗ-69 для потреб 52-го стрілецького батальйону, яку здійснили міський голова Ігор Петрук та військовий комісар 3-го відділу Івано-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Зіновій Куций.

Зібрані на турнірі кошти  підуть, в тому числі, на оплату придбання одного з даних автомобілів.

Щиро дякуємо всім за підтримку наших захисників!

Разом ми сила!