Наші краяни долучилися до підтримки 52-го окремого стрілецького батальйону

Дата: 29.06.2022 16:13

Фото без описуЖителі Тлумацької міської територіальної громади долучилися до збору коштів для придбання автомобіля Volkswagen 52-му окремому стрілецькому батальйону Збройних Сил України, де проходять службу наші краяни, які боронять державу в повномасштабній війні, що розв’язала росія.

Зокрема, у неділю, 26 червня, з нагоди Дня Конституції України відбувся благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України під час якого проводився збір благодійних коштів. У ньому взяли участь 14 команд-учасників з Тлумацької міської, та в тому числі дві команди (Делева та Підвербці) з Олешанської сільської територіальних громад.

Загалом в громаді були зібрані кошти в сумі 28775 грн. та 400 євро для придбання автомобіля. Хочеться відзначити гостівчан та вихідців з цього села, що зараз проживають за кордоном, які  зібрали 18 тис.грн. та 400 євро.

Ми розуміємо, що будь-яка посильна фінансова допомога сьогодні є дуже важливою для нашої перемоги та робить її ближчою. Наше завдання в тилу – підтримка захисників України, бо сила українців – в єдності.

Разом з Богом – до перемоги!