Передано обладнання Starlink для потреб ЗСУ

Дата: 05.07.2022 10:05

Фото без описуНаші захисники в полях потребують постійного зв’язку як із рідними, адже це моральний дух бійців, так і поміж собою – бійці мають зв’язуватися із підрозділами та виконувати всі поставлені бойові завдання. Проте в зонах постійних обстрілів це неможливо, тому що або підстанції горять, або вишки інтернет-зв'язку виходять з ладу, тобто рашисти щосили намагаються позбавити наших захисників зв’язку.

Вчора, 4 липня, Тлумацька міська рада передала обладнання Starlink для потреб 109 батальйону 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади Збройних Сил України, в якому нашу державу захищає працівник виконкому міської ради, адже на позиціях, де перебувають українські захисники, зв'язок буває дуже нестабільний. Starlink було доставлено на Тернопільщину, звідки місцеві волонтери відвезуть його до місця призначення, де дислокується даний підрозділ.

Передане обладнання було придбано за кошти працівників виконкому Тлумацької міської ради та старостів старостинських округів.

Бажаємо нашим захисникам Божої опіки, перемоги і якнайшвидшого повернення до своїх домівок! Сила української нації в її єдності!

Разом – ми сила!

Слава Україні!