Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 05.07.2022 11:06

Фото без описуУ вівторок, 5 липня,  у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяв участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

Робота виконкому розпочалася з хвилини мовчання за полеглими Захисниками України та всіма мирними жителями, які загинули внаслідок російського вторгнення.

Згідно затвердженого порядку денного були розглянуті питання: про внесення змін до бюджету Тлумацької міської територіальної громади на 2022 рік, про внесення змін до фінансового плану КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» Тлумацької міської  територіальної громади на 2022 рік, про затвердження змін фінансового плану КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» Тлумацької міської ради за ІІ-ий квартал 2022 року, про звіти комунальних підприємств «Культурне рибне господарство «Нептун» та «ТЛУМАЧКОМУНСЕРВІС» про роботу за 2021 рік, про затвердження технічних умов на приєднання до централізованих систем водопостачання КП «ТЛУМАЧКОМУНСЕРВІС», про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, про затвердження висновку опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради, про погодження перейменування вулиць та провулків на території населених пунктів Тлумацької міської ради, про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення, про організацію укриття працівників та дітей у закладах освіти на території Тлумацької міської ради, про надання дозволу на укладення договору дарування, про надання одноразової матеріальної допомоги.

З усіх винесених на розгляд виконкому питань прийняті відповідні рішення.