Допомога від Всеукраїнської благодійної організації "Турбота про літніх в Україні"

Дата: 06.07.2022 17:20

Фото без описуДо допомоги людям, які постраждали від війни та змушені були покинути свої домівки, долучаються українські та міжнародні гуманітарні організації.

Минулого тижня, близько 10 тонн гуманітарної допомоги для ВПО, що проживають у масових закладах довготривалого проживання в Тлумацькій громаді надала Всеукраїнська благодійна організація "Турбота про літніх в Україні" за сприяння міжнародної організації HelpAge International.

Реєстрація ВПО, розвантажування продуктових наборів та передача їх громадянам здійснювалась представниками благодійної організації за допомоги відповідальних за тимчасовий прихисток ВПО працівників Тлумацької міської ради.

Представники організації "Турбота про літніх людей" надали 270 продуктових наборів, кожен з яких складався з трьох коробок, загальною вагою до 37 кг. У них - необхідні продукти харчування.

Допомогу отримали 270 внутрішньо переміщених осіб, що, наразі, проживають у Тлумацькій громаді.

Це значна підтримка у такий складний час .

Щира вдячність благодійникам та всім, хто долучається до організації процесу!