Гуманітарна допомога для Центру опіки дитини «Рідна оселя»

Дата: 22.07.2022 14:07

Фото без описуПродовжуємо працювати над укомплектуванням місць масового проживання внутрішньо переміщених осіб.

На цей раз налагоджено тісну і результативну співпрацю з організацією People in Need - однією з найбільших некомерційних організацій у центральній Європі, яка крім гуманітарної допомоги та прав людини також спрямовує свою діяльність на освіту та допомогу людям, які постраждали від військових конфліктів.

За клопотанням Тлумацької міської ради, організацією People in Need було передано гуманітарну допомогу для Центру опіки дитини «Рідна оселя», що знаходиться в м. Тлумачі. Центр являється одним із місць в Тлумацькій громаді, що здійснюють розміщення осіб, які приїхали до нас із територій на яких ведуться активні бойові дії та які постраждали внаслідок бойових дій.

Станом на сьогодні, кількість внутрішньо переміщених осіб в центрі складає 65 осіб, серед них 25 дітей. Для забезпечення поселення переміщених осіб ЦОД «Рідна оселя» надає приміщення, які потребують додаткового оснащення. Максимальна кількість людей, які можуть водночас проживати у центрі складає 85 осіб.

Серед основного, Центру опіки дитини «Рідна оселя» було передано: пральні машини, двохкамерні холодильники, мікрохвильові печі, мультиварки, електрочайники, бойлери, ліжка, матраци, постільна білизна, ковдри, подушки, кухонне приладдя і посуд, сушки для білизни, фени, засоби індивідуального догляду та інші непродовольчі товари.