Чергова зустріч зі спеціалістами БФ «РОКАДА»

Дата: 22.07.2022 14:09

Фото без опису21 липня 2022 року, відбулася чергова зустріч представників Тлумацької міської територіальної громади зі спеціалістами БФ «РОКАДА».

Темою зустрічі була подальша спільна робота щодо оснащення місць тривалого перебування ВПО, створення безпечних і комфортних умов проживання, забезпечення усіма необхідними речами, побутовою технікою, засобами гігієни, побутовою хімією тощо.

Під час зустрічі, представники фонду передали на масові центри проживання ВПО в Тлумацькій громаді благодійну допомогу (мультиварки, електричні плити, праски).

Неприбуткова організація Благодійний Фонд «РОКАДА» є партнером Представництва Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні.

Згідно з угодою про партнерство з УВКБ ООН Благодійний Фонд «РОКАДА» працює над зміцненням захисту та наданням послуг гуманітарної допомоги цивільним особам, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні, включаючи внутрішньо переміщених осіб, осіб без громадянства, осіб без документів, біженців та шукачів притулку.