Книжкова виставка до Дня Української Державності «Україна: віхи історії»

Дата: 28.07.2022 09:35

Фото без описуУ Публічній бібліотеці Тлумацької міської ради діє книжкова виставка до Дня Української Державності  «Україна: віхи історії». Це свято відзначаємо вперше 28 липня, що співпадає з днем Хрещення Київської Русі та вшануванням Святого Володимира – одного із засновників і покровителів нашої державності.

Для нас це свято спадкоємності  тисячолітньої  історії України, нашої нації і держави. Це – неподільність Українського народу і його єдність навколо ідеї сильної держави і віри. Це – соборність усіх українців і всіх українських земель навколо рідної державної і духовної столиці – Києва. Це – єдність нашого державного і духовного начала.

З нагоди свята до уваги користувачів бібліотеки презентуються  різноманітні книжкові видання, які  висвітлюють розвиток державності на українських землях, історію державних змін на теренах  України від прадавніх часів до нашого сьогодення, вклад великих українців у створенні власної держави.

Запрошуємо всіх зацікавлених читачів до перегляду виставки.  Усі представлені видання підтверджують, що Україна була, є і буде єдиною незалежною суверенною державою.