У Тлумачі будуть відкриті шахові гуртки

Дата: 25.08.2022 14:44

Фото без описуСьогодні, 25 серпня, міський голова Ігор Петрук провів зустріч з завідувачем кафедри фізичного виховання Міжрегіональної Академії управління персоналом, головою комісії Федерації шахів України по роботі з різними верствами населення, президентом громадської організації «Спортивний клуб «Інтелект, краса, сила столиці України», виконавчим директором Київської шахової Федерації Іваном Захарчуком.

Під час неї обговорювалося питання створення та відкриття шахових гуртків на базі Тлумацького будинку дитячої та юнацької творчості

Шахи розвивають теоретичне, логічне, та абстрактне мислення, пам'ять, геометричну уяву, творчу інтуїцію, винахідливість, кмітливість, увагу, наполегливість у досягненні поставленої цілі.

Наразі міська рада налагоджує співпрацю з одним із благодійних фондів області щодо придбання необхідного інвентарю.