Привітання міського голови з Днем знань

Дата: 01.09.2022 08:47

Фото без описуДорогі учні, шановні вчителі та батьки!

Прийміть найщиріші вітання із Днем знань!

Сьогодні ми розпочинаємо  цей навчальний рік в умовах воєнного стану. Тому найбільше і найщиріше моє побажання всім нам – якнайскорішої Перемоги над ненависним агресором рф та повернення додому всіх наших Захисників, а учасникам освітнього процесу – берегти себе, своїх рідних, близьких і бути здоровими!

Першого вересня для кожного учня починається нова сходинка у здобутті освіти, відкриваються цікаві сторінки життя, нові знання та  захоплення.

Сьогодні шкільний шлях розпочинають 239 першокласників. Перед вами, дорогі першачки, надзвичайно дивовижний світ відкриттів та цікавих знайомств.

Цей навчальний рік є вирішальним і важливим й для 128 випускників, на яких чекають іспити та вибір професії.

Висловлюю подяку педагогам за відданість молоді та професіоналізм, щоденну працю і за все, що ви робите для підвищення якості нашої освіти!

Найщиріші вітання і вам, шановні батьки. Збувається мрія ваших родин – діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи сили, знання, отримані практичним досвідом вміння на справу розбудови України!

Плідного всім навчального року, творчих злетів та нових досягнень на освітянській ниві, людського безмежного щастя, добра та, найголовніше – миру!

Зі святом вас усіх – із Днем знань!

З початком нового навчального року!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук