«Все буде Україна» у Бібліоняні

Дата: 01.09.2022 08:40

В останні дні літа в дитячому просторі «Бібліоняня» було весело та гамірно, адже користувачі хотіли максимально корисно провести вільний час. Також було придбано шахи та нарди, які є ідеальним інструментом для розвитку інтелекту.

Минулого тижня було багато нових дітей-користувачів як з нашої громади, так і поза її меж. Саме з ними бібліотечні працівники зіграли в улюблену гру всіх дітей «Все буде Україна», під час якої також було обговорено книгу В.Кіпіані «Справа Василя Стуса». У цій книжці зібрано документи з шеститомної кримінальної справи українського поета В.Стуса, яка зберігається на полицях колишнього архіву КДБ УРСР у Києві.

І за іронією долі вже тоді в далекому 1980 році В.Медведчук, який хоча був адвокатом поета В.Стуса, але зіграв велику роль в тому, що поета було засуджено. «Фактично мене засудили за прагнення до національної справедливості, - писав поет. – Моя любов до рідного народу, моя стурбованість кризовим станом української культури були кваліфіковані як націоналізм». Вже тоді В.Медведчук допомагав знищувати український народ.

Хоча літо закінчилося та БІБЛІОНЯНЯ чекає на нових користувачів!