Проведено оргкомітет з підготовки до відзначення 150-річчя від дня народження Івана Макуха

Дата: 12.09.2022 11:14

Фото без описуСьогодні, 12 вересня, під головуванням міського голови Ігоря Петрука та начальника відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Володимира Пеника відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення в Тлумацькій міській територіальній громаді 150-ї річниці від дня народження українського  державного громадсько-політичного діяча, міністра внутрішніх справ ЗУНР Івана Макуха.

У засіданні взяли участь керівники та представники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, освітніх та культурних установ громади.

До відзначення цієї ювілейної дати у Тлумачі у п’ятницю, 16 вересня, відбудеться пам’ятне віче біля пам’ятника Івану Макуху, круглий стіл за участю істориків, краєзнавців, громадських діячів, науковців з Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, тематичні виставки у бібліотечних закладах громади тощо.

Під час обговорення члени оргкомітету висловили власні бачення, зауваження та пропозиції щодо організації заходів, визначили час та місце, а також відповідальних виконавців.