Для потреб Збройних Сил України передано допомогу від Тлумацької громади

Дата: 14.09.2022 15:10

Фото без описуСьогодні триває вже 203 доба повномасштабного російського вторгнення, наші захисники мужньо боронять Україну, а кожен з нас, хто перебуває в тилу чи за кордоном, долучається до їх підтримки.

14 вересня з Тлумацької міської територіальної громади для потреб наших земляків, які служать в Збройних Силах України, на південь та схід нашої держави були відправлені продукти харчування, вареники, булки, медівники з Надорожної, випічка та закрутки з Вікнян та Підвербців, продукти, плівка, пінофол для утеплення бліндажів з Прибилова тощо. 100 літрів дизельного пального для доставки  вантажу виділило фермерське господарство «АГРО САД» (керівник О.Цуркан)

Бажаємо нашим воїнам, які захищають нас від російських загарбників, Божої опіки, перемоги і якнайшвидшого повернення до своїх домівок!

Ми переможемо!

Слава Україні!