У Народному домі с. Нижнів в рамках телефестивалю «Галицький шлягер» відбувся благодійний концерт

Дата: 19.09.2022 14:02

Фото без описуУ неділю, 18 вересня,  у Народному домі с. Нижнів в рамках телефестивалю «Галицький шлягер» відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України «Захистимо Україну піснею», організований нашим земляком Ярославом Борутою та благодійним фондом «Мистецький храм».

Під час концертної програми, яку провела Уляна Мандзюк, перед глядачами з українськими та патріотичними піснями виступили, Марина Романюк, Даніель Добромільський, вокальний ансамбль «Фортуна» м. Тисмениця, заслужена артистка України Квітослава Гіга та народний артист України Ярослав Борута.

Всі присутні долучилися до збору коштів, які будуть використані на підтримку ЗСУ. Впродовж концерту вдалося зібрати кошти в сумі 6370 грн., які будуть спрямовані для потреб Збройних Сил України.

Міський голова Ігор Петрук від імені всіх присутніх подякував артистам та вручив їм Подяки за активну громадську позицію, популяризацію української пісні та участь у благодійному концерті «Захистимо Україну піснею».

Щиро вдячні усім, хто долучається до підтримки Збройних Сил України  під час російсько-української війни! Ми вкотре демонструємо, що у наших оборонців справді надійний тил!

Кожен з нас робить все можливе, щоб наблизити перемогу.

Разом – ми сила! Україна переможе!