Благодійний аукціон на підтримку ЗСУ, організований за ініціативи голови ОВА Світлани Онищук

Дата: 29.09.2022 10:35

30 вересня в Івано-Франківську відбудеться благодійний аукціон на підтримку Збройних сил України, ініційований головою обласної військової адміністрації Світланою Онищук.

«Наші Захисники та Захисниці проявляють неабияку мужність і героїзм, боронячи нашу рідну землю від ворога. Їхнім незламним духом, хоробрістю та самопожертвою захоплюється уся світова спільнота. Сьогодні нашим беззаперечним обов’язком є їхня підтримка та всебічна допомога. Тому мною було ініційовано проведення благодійного аукціону, виручені кошти з якого будуть спрямовані на потреби бійців Збройних сил України. Наші воїни впевнено йдуть до Перемоги! Допоможемо їм здолати ворога і очистити землю від російської орди!», – наголошує Світлана Онищук.

Допомогти прикарпатським бійцям можна також, перерахувавши кошти на спеціальний благодійний рахунок, вказаний нижче.

Деталі щодо участі в аукціоні дізнавайтеся за номером телефону 097 40 40 993.

Реквізити для зарахування благодійних внесків для Івано-Франківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

Висловлюємо щиру вдячність усім, хто долучився до благодійного аукціону. Зазначимо, що усі лоти, які не будуть продані під час аукціону, будуть реалізовані під час виставок-ярмарків та інших благодійних аукціонів, які проводитимуться для підтримки Збройних сил України.

Детальніше https://www.if.gov.ua/news/blahodiinyi-auktsion-na-pidtrymku-zsu-orhanizovanyi-za-initsiatyvy-holovy-ova-svitlany-onyshchuk