Привітання міського голови з Днем територіальної оборони України

Дата: 02.10.2022 09:54

Фото без описуШановні бійці територіальної оборони!

Щиро вітаю вас із професійним святом та висловлюю  глибоку вдячність за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я  миру  і щасливого майбутнього!

У першу неділю жовтня в Україні відзначають День територіальної оборони. Це свято в календарі ще зовсім нове, адже територіальна оборона, як військово-цивільне формування, створена відносно недавно для протистояння збройній агресії росії. Сьогодні тероборона є невід’ємною частиною сил оборони держави і національного спротиву, складовою підготовки резервів та готовності громадян у будь-який час надати гідну відсіч окупантам.

Ви гідно несете звання українського солдата, воїна, захисника. Ваші мужні плечі тримають оборону нашої держави. Від імені всієї територіальної громади, дякую за службу!

Схиляю голову перед світлою пам’яттю героїв-тероборонівців, які віддали за нашу свободу найдорожче - своє життя.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, натхненної віри у себе та світле майбутнє нащадків.

Нехай запанує мир і спокій на всій українській землі!

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою,

міський голова                                                       Ігор Петрук