Недільна святкова зустріч «А роки летять у вирій з журавлями...»

Дата: 03.10.2022 16:41

Фото без опису1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана.

Люди старшого покоління відрізняються особливою мудрістю, багатим досвідом, добрим серцем, плодами їхньої натхненної та відданої праці користуються мільйони тих, хто сьогодні будує Україну, їхня кров пульсує у жилах доблесних оборонців української незалежності.

Цей день-символ єдності поколінь, прекрасна можливість висловити слова вдячності за вклад у розвиток країни, за багаторічну працю на благо краю.

У Народному домі села Бортники Тлумацької міської ради відбулась недільна святкова зустріч і тиха розмова за філіжанкою кави «А роки летять у вирій з журавлями...».

Святкову зустріч бортниківчан, які з різних життєвих обставин проживають самотньо, підготували і провели сільський бібліотекар Наталія Купчак, діловод старостинського округу Катерина Громадюк, художній керівник НД Леся Ракіцька, соціальний працівник Люба Ковалишин, фінансову допомогу до свята надали сільські підприємці Оксана Головатчук, Ганна Горбак, староста села Галина Слободян.

Свято розпочалось молитвою за ЗСУ, за мир і вшануванням пам’яті загиблих Героїв...

Перед присутніми виступили священики о. Василь Гаморак та о. Петро Третяк, староста села Галина Слободян. Присутні уважно слухали розповідь-враження переселенки з Луганської області Галини Ломакіної, яка проживає зараз у Бортниках і син якої воює у лавах Збройних Сил України.

З власним віршем «Про літа молодії» виступила найстарша жителька Бортник Марія Лаврівна Олексин.

На святі звучали пісні у виконанні жіночого вокального колективу "Берегиня", лунали молитва і рядки поезії.