Допомога для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 06.10.2022 13:58

Фото без описуУ четвер, 6 жовтня, на території біля адмінбудинку Тлумацької міської ради чеська гуманітарна організація «Людина в біді» провела роздачу санітарно-гігієнічних засобів внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Тлумацької міської територіальної громади.

Організація "Людина в біді" (PIN) була заснована в 1992 році групою чеських військових кореспондентів, які вважали, що недостатньо просто інформувати про триваючі конфлікти та почали розсилати допомогу. Поступово вона стала професійною гуманітарною організацією, і останнім часом стала включати такі напрямки, як права людини і освіту.

За час свого існування організація "Людина в біді" стала однією з найбільших некомерційних організацій в Центральній Європі.

В Україні PIN працює з 2003 року, що дозволило організації надати безпосередню гуманітарну допомогу після початку конфлікту вже у серпні 2014 року. Спочатку діяльність PIN була зосереджена на наданні невідкладної допомоги, але в 2016 році організація започаткувала нові ініціативи, зокрема, у секторах захисту та засобів до існування, які спрямовані на підтримку переходу України від надзвичайного стану до якнайшвидшого відновлення та розвитку.

Одразу після початку російського вторгнення 24 лютого 2022, завдяки фінансовій допомозі донорів та досвіду роботи у надзвичайних ситуаціях, PIN оперативно масштабував свою діяльність на 23 області України.

Організація охоплює широкий спектр невідкладної допомоги:

- Продовольчі та непродовольчі товари

- Захист та укриття

- Вода, санітарія та засоби гігієни

- Психосоціальна допомога

- Грошова допомога.