У Тлумачі пройшла акція «Ангел - оберіг»

Дата: 13.10.2022 13:15

За нашу рідну Україну,

щоб зберегти на всі віки –

низький уклін і тричі «СЛАВА!»

ВАМ, українські захисники!

Зараз у східно-південних регіонах України тривають бойові дії. Наші військовослужбовці самовіддано борються за звільнення кожного населеного пункту на Донеччині, Луганщині та Херсонщині від сепаратистів. Однак, на жаль, під час боїв українські вояки отримують поранення різного ступеня. Таких хлопців відправляють на лікування та реабілітацію до медичних установ. Багато військовослужбовців, які отримали поранення у зоні проведення антитерористичної операції, перебувають на стаціонарному лікуванні у КНП «Тлумацька міська центральна лікарня».

Напередодні Дня захисника та захисниць України, 12 жовтня, у Тлумачі пройшла акція «Ангел - оберіг». Здобувачі позашкільної освіти Тлумацького БДЮТ взяли участь у акції і виготовленні фетрових ангеликів, як оберегів, та патріотичних сердечок на знак любові і шани для наших воїнів, які перебувають на реабілітації у міській лікарні.

Вихованці із задоволенням та великою відповідальністю стали учасниками творчої групи разом зі своїми керівниками у процесі виготовлення сувенірів для військовослужбовців. Діти разом із батьками організували збір смаколиків, щоб по домашньому порадувати наших захисників. Також було надано пакунки з засобами гігієни для військовослужбовців.

Ми впевненні, що своєю підтримкою, думками та побажаннями зміцнимо дух наших захисників!