Сьогодні відбувся турнір з футболу, присвячений Дню захисників та захисниць України, 80-ій річниці створення УПА та Дню українського козацтва

Дата: 14.10.2022 15:09

Фото без опису14 жовтня на міському стадіоні у м. Тлумачі відбувся футбольний турнір серед команд силових структур.

Змагання відбулися між командами: Збройних Сил України, відділення поліції №5 м.Тлумач та державної пожежної рятувальної частини №5.

Вітали учасників змагань міський голова Ігор Петрук, заступник начальника управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації Костянтин Лисейко, начальник 3-го відділу Івано-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Іван Казаков, начальник відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради Володимир Пеник.

За підсумками зіграних матчів перемогу здобула команда державної пожежної рятувальної частини №5, друге місце посіли військовослужбовці, а третє команда відділення поліції №5 м.Тлумач.

Всі учасники змагань нагороджені кубками медалями та грамотами від Тлумацької міської ради та футбольними м'ячами від управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації.