Зустріч з письменницею Світланою Талан

Дата: 08.11.2022 08:54

Фото без опису07 листопада у Публічній бібліотеці Тлумацької міської ради відбулася зустріч сучасної Золотої письменниці України Світлани Талан із поціновувачами власної творчості.

Максим Рильський писав: «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього». Це правда! Саме про наше сьогодення, історію, яка твориться сучасниками, пише письменниця із Луганщини, котра була непересічним свідком окупації Северодонецька, змушена проживати далеко від дому, котра сьогодні активно допомагає українським захисникам, підтримує їх, організовує волонтерські акції.

Світлана Талан під час зустрічі розповіла про свої романи, які важко «вивітрюються з пам’яті». Усі її твори на гостро-соціальну тематику. Незмінним лишається єдине: головна героїня її книжок — жінка-українка, вольова, зворушлива, ніжна, чуттєва, яка іноді помиляється, але її завжди веде за собою любов: до чоловіка, до дітей, до батьківщини. Говорили про реальні історії, які знайшли своє втілення в романах письменниці, говорили про творчі плани письменниці й твори, які незабаром вийдуть друком.

На завершення зустрічі начальник відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту В.Пеник подякував авторці за цікаву і змістовну зустріч. Присутні мали можливість придбати книги Світлани Талан, отримати її автограф та зробити з нею світлину.

Фото без опису Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису