Революція Гідності – перший переможний бій цієї війни

Дата: 21.11.2022 10:41

Фото без описуСьогодні в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Події 21 листопада 2013 року стали початком  боротьби за честь, правду, гідність, свободу нашої  держави. Відзначаючи 9-ту річницю Революції Гідності та Свободи, треба сказати, що вона стала важким іспитом для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Це не було протистояння Заходу й Сходу, не протистояння України й РФ – це протистояння між тими, хто має гідність, і тими, хто не тільки не має її, але й не розумію, що це таке. Між тими, хто прагне свободи і тими, хто готовий все життя бути в неволі.

В Тлумацькому міському парку вшанували пам’ять всіх, хто загинули і гине у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави. За участю міського голови Тлумацької міської ради Ігоря Петрука та бурмістра гміни Пачкув Республіки Польща Артура Рольки пройшло запалювання лампадок та покладання  квітів  до пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні, Полеглих Воїнів у боротьбі з російським загарбником та пам’ятника Борцям за волю України.

Закінчився захід спільним виконанням Гімну України, який став символом патріотичних почуттів українців на Євромайдані.

Ми закликаємо вас сьогодні згадати у молитвах усіх героїв, які поклали свої голови за наше з вами майбутнє.

Вистояли на Майдані – переможемо у війні!