«Я дякую, тобі, солдате за життя»

Дата: 06.12.2022 16:55

Фото без описуЗа нашу рідну Україну,

Що зберегли за всі віки —

Низький уклін і тричі «СЛАВА!»

Вам! Дорогі захисники!

Сьогодні, коли вся наша країна відзначає День Збройних Сил України. У м. Тлумачі відбувся захід присвячений мужності, силі та відвазі «Я дякую, тобі, солдате за життя».

«Захисники української землі», «Українські солдати», ми з гордістю вимовляємо ці слова, і пишаємося кожним, хто гідно носить ці звання. На нашу долю випало багато випробувань, але саме Збройні Сили України стали на захист своєї рідної Землі, рідного народу.

Сьогодні нам не вистачає слів, щоб висловити свою повагу, підтримку та безмежну вдячність. Ми низько схиляємо голови перед їхнім героїзмом, жертовністю та силою духу. Воїни-захисники – опора держави, наша гордість. Спокій наших домівок та близьких людей — у їхніх надійних та сильних руках.

Свої щирі привітання захисникам дарували: Віталій Мудрик з м. Тлумача, Оскар з м. Чернігів, зразковий аматорський колектив «Веснянка» Народного дому с. Нижнів, а також діти початкових класів Тлумацького ліцею № 1, які намалювали малюнки на тему «Захисник очима дітей».

З привітальним словом виступив голова Тлумацької міської ради Ігор Петрук та начальник 3-го відділу Івано-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Іван Казаков, які щиро подякували солдатам за їхню мужність, самовідданість та відважну боротьбу і побажали міцного здоров’я, надійного тилу та швидкої перемоги. А також хвилиною мовчання вшанували усіх хто віддав своє життя за волю та незалежність України.

Насамкінець захисників почастували смаколиками, які з любов’ю готували діти міста Тлумача.

Усі ми щиро віримо у перемогу, тому що з нами Бог, з нами Україна, з нами Збройні Сили України.