Привітання міського голови з Днем Сухопутних військ Збройних Сил України

Дата: 12.12.2022 13:11

Фото без описуШановні військовослужбовці!

Сьогодні, 12 грудня, український народ і його Збройні Сили вшановують найбільш чисельний вид Збройних Сил України – Сухопутні війська України.

У надзвичайно важких умовах бойової обстановки, у час повномасштабного російського вторгнення, особовий склад механізованих, танкових, ракетних військ і артилерії, армійської авіації та військ протиповітряної оборони демонструє вірність Військовій присязі, високу відповідальність і зразкове виконання військового обов’язку.

Саме від рівня бойового потенціалу, вишколу та злагодженості дій усіх компонентів цієї фундаментальної основи оборонної спроможності держави, залежить успіх величної місії захисту України, яка випала на нашу з Вами долю.

Вічна пам’ять і слава мужнім Героям, які віддали життя на полі бою…

Переконаний, що завдяки Вашим зусиллям мир і спокій нашого народу, територіальна цілісність і суверенітет України зажди будуть надійно захищені, а ворога буде вигнано з нашої землі.

Щиро бажаю Вам та Вашим родинам здоров’я, миру та затишку, благополуччя та добра, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні!

З повагою,

міський голова                                            Ігор Петрук