Тлумацька громада передала черговий автомобіль нашим захисникам

Дата: 13.12.2022 13:24

Фото без описуНа днях від Тлумацької міської територіальної громади для потреб Збройних Сил України було передано черговий автомобіль марки Volkswagen для забезпечення оперативного реагування під час виконання визначених завдань щодо збереження територіальної цілісності України.

Кошти на даний автомобіль збиралися минулого тижня у рамках відзначення Дня Збройних Сил України, коли у Тлумацьких ліцеях відбулись благодійні ярмарки, які об’єднали учнів, вчителів та батьків, тлумачан та гостей нашого міста. На них можна було придбати солодощі та вироби ручної роботи. За підсумками проведених заходів Тлумацький ліцей №1 зібрав кошти в сумі 52454 грн., а Тлумацький ліцей №2 – 24411 грн., 60 євро та медичні препарати, які передав З.Білуник для потреб ЗСУ, Тлумацький БДЮТ – 3960 грн., а Тлумацька дитяча музична школа передала 1900 грн..

Крім того, вироби ручної роботи, які були виготовлені вихованцями Тлумацького БДЮТ до Дня Збройних Сил України, були відправлені у м. Париж (Республіка Франція) для участі у благодійній виставці.

Разом з автомобілем було відправлено продукти харчування, бакалію, консерви, солодку випічку, засоби особистої гігієни, в тому числі з сіл Братишів та Надорожна.

Щиро вдячні усім за підтримку наших захисників! У  час війни жителі нашої громади вкотре демонструють, що ми надійний тил! Ми звільнимо нашу землю від російських окупантів і мир запанує на українській землі!

Разом ми переможемо!

Слава Україні!