Проведено двадцять першу сесію міської ради

Дата: 23.12.2022 11:46

Фото без описуУ четвер, 22 грудня, відбулося засідання чергової двадцять першої сесії Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та секретаря міської ради Михайла Кудерського.

На сесії були присутні перший заступник міського голови Василь Гнатюк, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Володимир Салітра, депутат обласної ради Богдан Пліс, начальники відділів міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, старости,громадськість.

Розпочалося робота сесії міської ради з хвилини мовчання за полеглими Захисниками України та всіма мирними жителями, які загинули внаслідок російського вторгнення.

Згідно затвердженого порядку денного були розглянуті питання: про виконання бюджету Тлумацької міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року та про внесення змін до бюджету Тлумацької міської територіальної громади на 2022 рік, а також затверджено бюджет Тлумацької міської територіальної громади на 2023 рік.

Також було прийнято цілий ряд цільових програм, зокрема: Програма розвитку місцевого самоврядування Тлумацької міської ради  на 2023 – 2025 роки, Програма інформатизації Тлумацької  міської  ради на 2023-2025 роки, Програма розвитку освіти, фізичної культури та спорту Тлумацької міської територіальної громади на 2023-2027 роки, Програма фінансової підтримки  комунального підприємства «Тлумачкомунсервіс» на 2023-2025 роки, Програма сприяння створення ОСББ та підтримки ОСББ на 2023-2025 роки, Програма ремонту комунальних доріг на території Тлумацької міської територіальної громади на 2023-2027 роки, Програма «Захисник Вітчизни» на 2023 рік, Програма покращення діагностики,  лікування та профілактики злоякісних новоутворень на 2023 рік, Програма протидії захворюванню на туберкульоз в Тлумацькій міській територіальній громаді на 2023 рік та інші програми, які стосуються медичної галузі.

Крім того, були прийняті рішення: про перейменування вулиці Зелена на вулицю Василя Мисака в місті Тлумач на території Тлумацької міської ради, про затвердження плану роботи Тлумацької міської ради на 2023 рік, про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області на 2023 рік, про затвердження Положення про молодіжну раду при Тлумацькій міській раді Івано-Франківського району Івано-Франківської області в новій редакції та утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з метою формування нового складу молодіжної ради, а також цілий ряд питань, які стосуються майнової та земельної сфер.

Також депутати міської ради проголосували за звернення міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Конституційного Суду України щодо негайної заборони в Україні російської православної церкви, її структурних підрозділів і залежних від неї організацій

З усіх винесених на розгляд сесії питань були прийняті відповідні рішення.