Книжкова виставка-досьє «Життя, присвячене свободі» (до 114-ї річниці з дня народження Степана Бандери)

Дата: 02.01.2023 09:19

Фото без опису1 січня в Україні відзначали Новий рік і ще одну важливу дату – 114-ту річницю від дня народження Степана Бандери – політичного діяча, відомого на всю Україну.

Портрет Степана Бандери для України – це втілення національної ідеї, а саме – визволення країни та українського народу, боротьби за свободу і незалежність України.

Степан Бандера народився в 1909 році на землях Івано-Франківщини в родині священика. Уже в підлітковому віці (у 13 років) Степан Бандера вступив до скаутської організації «Пласт», що працювала на благополуччя України та займалася патріотичним вихованням української молоді. Бандері була уготована важлива і легендарна місія керівництва ОУН (Організації Українських Націоналістів), яка боролася проти нацистів у період окупації України, а далі – проти загарбників-більшовиків.

Вшановуючи пам`ять цього видатного політичного діяча, працівники  Публічної бібліотеки Тлумацької міської ради організували виставку-досьє  «Життя, присвячене свободі». Література, представлена на книжковій виставці висвітлює життєвий та героїчний шлях борця за волю і незалежність України Степана Бандери.

Сьогодні Україна бореться із московітськими загарбниками і з цієї причини його ім'я так часто лунає з ворожих вуст. Для росії, яка тримає за мету поневолення та руйнування, ім'я Степана Бандери дорівнює стійкості та незламності України.

Запрошуємо на перегляд цікавих і маловідомих видань з книжкового фонду бібліотеки.