Проведено позачергову двадцять другу сесію міської ради

Дата: 04.01.2023 11:46

Фото без описуУ середу, 4 січня, відбулося засідання почергової двадцять другої сесії Тлумацької міської ради під головуванням секретаря міської ради Михайла Кудерського.

На сесії були присутні перший заступник міського голови Василь Гнатюк, начальники відділів міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, старости,громадськість.

Розпочалося робота сесії міської ради з хвилини мовчання за полеглими Захисниками України та всіма мирними жителями, які загинули внаслідок російського вторгнення.

Згідно затвердженого порядку денного були розглянуті питання: про затвердження «Детального плану території для будівництва та обслуговування мультимодального терміналу за межами населеного пункту с. Палагичі Тлумацької міської територіальної громади, Івано-Франківського району, Івано-Франківської області, площею 2га», про надання дозволу на складання проєкту землеустрою, про прийняття у комунальну власність, взяття на баланс майна та передачу в господарське відання  КП «Тлумачкомунсервіс», про закріплення майна на праві господарського відання за КП «Тлумачкомунсервіс» Тлумацької міської ради, про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

З усіх винесених на розгляд сесії питань були прийняті відповідні рішення.