У Тлумачі вшанували пам’ять Володимира Кріля та Степана Мандзюка

Дата: 18.01.2023 11:59

Фото без описуТрадиційно у переддень Водохреща, на Другий Святий вечір, громадськість Тлумаччини вшановує пам’ять невинно убієнних вояків УПА Степана Мандзюка та Володимира Кріля.

У середу, 18 січня, щоб вклонитись світлій пам’яті тим хто пішов з життя мученицькою страшною смертю, до пам’ятного знаку безневинно страченим Борцям за волю України прийшли керівництво громади, духовенство, учнівська молодь, громадськість міста.

Поминальну панахиду за загиблими воїнами УПА відправили декани Тлумацькі о. Павло Дутчак (УГКЦ), о. Василь Стадник (ПЦУ), духовенство.

Цього дня минуло 78 років з того часу як співробітники НКВС стратили за підтримку і допомогу загонам УПА 23-річного Володимира Кріля, родом з села Горигляди, та 19-річного стрільця УПА, пропагандиста, референта боївки «Голуба» Степана Мандзюка (псевдо «Аскольд») з с.Гринівці. Мужні патріоти повстанської армії залишились непереможеними, несучи в серці національну ідею.