Соборність України – соборність наших душ

Дата: 23.01.2023 10:44

Фото без описуМи вірим в майбутнє твоє, Україно!
Говорять сьогодні дорослі й малі.
Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас єдина,
Немає такої, як ти, на землі.

День Соборності України - свято рідного краю, свято нашої держави. Соборність – це символ боротьби за волю. Тож 22 січня в Тлумацькому народному домі пройшов святковий концерт з нагоди Дня Соборності України «Коляда гуртує всіх», на якому учасники прославляли Бога в колядках та просили про мир в нашій державі.

Розпочався захід хвилиною мовчання за всіма, хто загинув від рук окупантів.Духовий оркестр Тлумацького народного дому (кер. П. Когутяк) виконав Державний Гімн України. Для всіх присутніх колядували вокальна група Тлумацького БДЮТ (кер. А. Голубчак), гурт колядників Тлумацького ліцею №1 (кер. І. Танчак),народний аматорський просвітницький колектив «Резонанс» Тлумацького народного дому (кер. Р. Бойчук), вокальне тріо «Намисто» клуб с. Вікняни (кер. О. Ягасик), Надія Шолоп  та Людмила Маркевич і Ольга Логвиненко с. Гостів.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся міський голова Тлумацької міської ради Ігор Петрук, який подякував усім учасникам заходу за краплинку хорошого настрою та надії, подаровані в такий нелегкий для усіх нас час.

Завершився захід спільним виконанням колядки «Бог предвічний».