Відбулася щотижнева робоча нарада

Дата: 24.01.2023 15:19

Фото без описуУ вівторок, 24 січня, у великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, секретаря міської ради Михайла Кудерського, першого заступника міського голови Василя Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри.

Під час наради обговорювалися питання: про підготовку закладів освіти і дитячих садків до навчального процесу після канікулярного періоду, про вивчення питання про вилов та влаштування у спеціальні притулки безпритульних та бродячих собак у м.Тлумач, про обладнання додаткових новостворених «ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ» у селах, про здійснення розчищення та обрізку дерев на міському озері м.Тлумач, про відзначення 105-ої річниці подвигу Героїв Крут тощо.

За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ були дані відповідні доручення.