Проведено двадцять третю сесію міської ради

Дата: 26.01.2023 16:26

Фото без описуУ четвер, 26 січня, відбулося засідання чергової двадцять третьої сесії Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та секретаря міської ради Михайла Кудерського.

На сесії були присутні перший заступник міського голови Василь Гнатюк, народний депутат України Ігор Фріс, начальники відділів міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, старости,громадськість.

Розпочалося робота сесії міської ради з хвилини мовчання за полеглими Захисниками України та всіма мирними жителями, які загинули внаслідок російського вторгнення.

Згідно затвердженого порядку денного були розглянуті питання: про перейменування Тлумацького міського парку на Тлумацький міський парк імені Романа Круховського; про введення заборони (мораторію) на перейменування вулиць, провулків під час військового стану; про внесення нерухомого майна до переліку об’єктів комунальної власності Тлумацької міської ради; про прийняття у комунальну власність, взяття на баланс майна та передачу в оперативне управління КНП «Центральна міська лікарня»; про надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності у комунальну власність Тлумацької міської територіальної громади іншого окремого індивідуально визначеного майна; про внесення змін до переліку першого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду на аукціоні; про приватизацію комунального майна Тлумацької міської територіальної громади; про затвердження Положення та складу аукціонної комісії з продажу об’єктів комунальної власності Тлумацької міської ради; про надання дозволу на розроблення детального плану території (ДПТ) для визначення території під розміщення «Культурно просвітницького центру Української Церкви Християн віри Євангельської» в м Тлумач по вул. Кармелюка, земельні питання, різне.

З усіх винесених на розгляд сесії питань були прийняті відповідні рішення.