Найбільш затребувані вакансії на Прикарпатті у 2022 році

Дата: 27.01.2023 10:32

Фото без описуУ минулому році роботодавці Івано-Франківщини проінформували обласну службу зайнятості про наявність близько 15 тис. вакансій.

У професійному розрізінайбільший попит роботодавців регіону спостерігався на працівників сфери торгівлі та послуг - 22%, робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин - 20% та кваліфікованих робітників з інструментом - 13%.

За конкретними професіями найбільш затребуваними у 2022 році виявилисьпродавці, кухарі, бармени, охоронники, покоївки, швачки, пекарі, столярі, верстатники деревообробних верстатів, слюсарі-ремонтники, бухгалтери, касири торговельного залу, адміністратори, інженери, фармацевти, педагоги, юрисконсульти та психологи.

Також значний попит серед роботодавцівспостерігався наводіїв автотранспортних засобів,операторів заправних станцій,кухонних та підсобних робітників.

Отож, якщо ви маєте потребу в кадрах,звертайтесь до працівників служби зайнятості, які в найкоротший термін допоможутьвам підібрати кваліфікований персонал, а такожпідберуть найбільш підходящу вакансію для тих, хто шукає роботу.

За консультацією звертайтеся в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контактні телефони та адреси за посиланням https://ifr.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-ivano-frankivskoyi-oblasnoyi-sluzhby-zaynyatosti).

Ми завжди раді вам допомогти!

Відділ організаційно-інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного