Віче-реквієм, присвячене 105-й річниці бою під Крутами «Пам’ять Героїв Крут»

Дата: 30.01.2023 15:39

Під Крутами там молоде юнацтво

На прю криваву з ворогами стало.

За Україну, славу, честь й багатство

Життя юнацьке своє там віддало.

Сьогодні біля пам’ятника «Борцям за волю України», відбулося віче-реквієм, присвячене 105-й річниці бою під Крутами «Пам’ять Героїв Крут».

Минають роки,  століття та пам’ять про юнаків, які полягли під Крутами не згине вовік. Немає права згинути, адже без неї немає історії, немає народу, немає країни. Вона світитиме не тільки українцям, а й усім тим хто готовий покласти своє життя за Батьківщину.

На заході були присутні духовенство, представники влади та 3-го відділу Івано-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, жителі та гості м.Тлумач.

Перед присутніми зі словами вшанування пам’яті Героїв виступили міський голова Ігор Петрук та начальник 3-го відділу Івано-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Іван Казаков, які поклали кошик квітів до пам’ятника «Борцям за волю України».

Керуючий Івано-Франківською єпархією ПЦУ, митрополит Галицький Андрій з духовенством завершили пам’ятний захід панахидою за загиблими студентами під Крутами та всіма Героями, що віддали своє життя за незалежність України.