Дякуємо донорам!
Донорство крові є важливою частиною сьогодення. Це добровільна, але дуже почесна справа, яка допомагає рятувати людські життя. Не даремно слово «донор» з латинської мови перекладається як «дарувати». Для людини віддати 450 мл крові не так і важко, а для того, хто знаходиться у складних обставинах – це збережене життя.
Враховуючи звернення КНП «Прикарпатський обласний центр служби крові Івано-Франківської обласної ради», Тлумацька міська рада в останній день січня на базі КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» організувала забір крові для потреб поранених військових. Всього було прийнято 80 донорів.
На щастя, як ви бачите, у цей складний час серед наших громадян виявилося чимало тих, хто прийшов на допомогу і цим ми показуємо свою єдність і силу в час протистояння російському агресору.
Тлумацька міська рада висловлює щиру подяку КНП «Тлумацька центральна міська лікарня», КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги», 3-му відділу Івано-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старостам старостинських округів Тлумацької міської ради, небайдужим жителям громади, усім добровільним донорам за їх благородний вчинок – порятунок життя людей, що потребують переливання компонентів донорської крові!