Нарада працівників клубних закладів Тлумацької громади

Дата: 15.03.2023 14:37

Фото без опису15 березня в приміщенні Тлумацького народного дому пройшла нарада з клубними працівниками громади, на якій присутні обговорили підсумки проведення онлайн-конкурсу читців до 209-х роковин Тараса Шевченка та питання щодо благоустрою території біля клубних закладів.

Директор КЗ «Центр культури та дозвілля» Галина Петрунько вручила грамоти переможцям конкурсу.

На нараду були запрошені представники благодійного фонду «Рокада» та старший інспектор відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України капітан поліції Назар Клюфінський.

Пан Назарій ознайомив усіх присутніх з основними напрямками безпеки в Інтернет-просторі та надав практичну інформацію, як захистити себе від онлайн шахраїв.