Щорічна всеукраїнська акція "За чисте довкілля" та День благоустрою територій населених пунктів у 2023 році

Дата: 16.03.2023 14:07

Фото без описуШановні жителі, керівники установ, підприємств та організацій Тлумацької міської територіальної громади!

Навесні, зазвичай, починається наймасштабніше прибирання країни. Тож проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища громади. Акція має на меті, перш за все, докорінно змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких ви проживаєте.

Долучаймося до участі у благоустрою, покращенні санітарного стану довкілля та озеленення населених пунктів та прилеглих територій, а також у ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання і приведення у належний стан прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, господарських майданчиків та територій установ, підприємств та організацій, кладовищ, братських могил, вулиць доріг, тротуарів, автобусних зупинок.

Кожен житель громади має розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаймо про чистоту навколо себе, не будьмо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю!