Ситуація з поширенням COVID-19 та стан вакцинації у громаді на контролі керівництва міської ради

Дата: 28.03.2023 11:19

Міський голова Ігор Петрук та його перший заступник Василь Гнатюк 28 березня у великому залі адмінбудинку міської ради провели нараду з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ.

Під час наради було заслухано інформацію керівників галузі охорони здоров’я про епідемічну ситуацію на території міської ради та стан вакцинації. COVID-19 нікуди не зник, жителі громади продовжують хворіти, збільшується кількість випадків важкого перебігу хвороби. Відтак вакцинація залишається єдиним способом вберегти себе від важкого перебігу та смерті від COVID-19.

Окрім того, обговорювалися заходи щодо проведення благоустрою на території громади напередодні великодніх свят та проведення весняних толок у населених пунктах громади та інші актуальні питання життя громади.

За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ були дані відповідні доручення.