Привітання міського голови з нагоди Христового Воскресіння

Дата: 15.04.2023 12:00

Фото без описуШановні краяни та гості нашої громади!

Прийміть сердечні вітання зі Світлим Христовим Воскресінням!

Цьогоріч Великдень ми знову зустрічаємо під час неймовірних випробувань жорстокою війною, яку почав проти нашої держави московітський агресор. Це величне свято дає особливу надію – надію на перемогу України, перемогу добра, перемогу любові! Тож нехай у ці дні Господь оберігає і захищає нашу рідну Україну, нашу громаду й життя кожного українця.

Велике свято Великодня символізує неймовірну любов до людства, перемогу Ісуса Христа над смертю. Тому нехай це величне свято наповнює серця світлом, радістю і любов’ю до життя, дарує віру в перемогу світла над темрявою та надію на торжество істини.

В ці дні згадаймо наших Героїв, помолімося за кожного, хто віддав найдорожче – своє життя, за майбутнє України.

Кожному, хто зараз на фронті боронить нашу свободу, бажаю обов’язково повернутися до своєї родини живим та неушкодженим!

Кожному, хто зараз не вдома, - обов’язково повернутися додому та зробити свою домівку ще кращою!

Кожному, хто зараз не разом з близькими, - обов’язково зустрітися та більше ніколи не розлучатися!

У цей світлий день бажаю, щоб ніколи не залишало вас і ваших рідних Боже благословення, а Господня ласка зігрівала, обдаровувала міцним здоров’ям, радістю, благополуччям та щастям!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою,

міський голова                                                         Ігор Петрук